• Peptide Cutting Cycle
PEPTİD YAĞ YAKICI KÜR (30 GÜNLÜK)
Nanox peptid ürünlerinin orjinalliğini kutu üzerinde bulunan seri numara ile firmanın web sitesi; http://nanoxbio.com/verify-product.html üzerinden orjinalliğini doğrulayabilirsiniz.

Paket İçeriği :
➢  3 Flakon Nanox Peptid İpamorelin 2mg   
➢  3 Flakon Nanox Peptid Hgh-Fragment 2mg

Bu kürümüzde tercih ettiğimiz kombinasyon ipamorelin ve hgh fragment olmuştur.Bu kürü yeni başlayanlar, orta ve ileri seviye sporcular rahatlıkla tercih edebilir.Bu kürü tek başına kullanabileceğiniz gibi anabolik steroid kürlerinizle, sarms kürlerinizle birlikte de kullanabilirsiniz.Kayda değer hiçbir yan etkisi yoktur.
İpamorelin ; Growth hormonu salınımını tetikleyen peptid türevidir.Özellikle growth salınımında en etkili olan peptiddir.Ghrelin üzerinden çalışmadığı için ghrp6 gibi iştah artışı yapmaz.Bu sayede özellikle diyet döneminde kullanmak isteyen sporculara saf kas kütlesinde artış sağlamaktadır.
Hgh-Fragment ise; growth hormondan 12 kat daha iyi yağ yakımı sağlamaktadır.Sporcular tarafından diyet döneminde yağ yakımı amacıyla kullanılmaktadır.İpamorelin ve hgh fragment birbirinin etkisini arttırmaktadır.Bu kombinasyonu definasyon döneminde kas kütlenizi kaybetmeden yağ yakmak isteyen tüm herkes kullanabilir.Özellikle diyet döneminde sabah aç karna kardiyo yapan sporcular bu kürden inanılmaz etkiler alır.
Kullanım Detayları : Her iki peptidde hergün kullanılmalıdır.Kan şekerinin düşük olduğu zamanlarda kullanılmasını tavsiye ederim.(Sabah aç karna, antrenmandan önce veya gece yatarken)
➢  Kan şekerinin düşük olduğu zaman dilimi : 200mcg ipamorelin + 200mcg hgh fragment
Kurulum nasıl yapılmalıdır ?
  • Toz haldeki peptidi ve suyu karıştırmadan önce oda sıcaklığında olmasına dikkate ediniz. Soğukken karışım yapılırsa yapısı bozulabiliyor.
  • İpamorelin : 2ml steril suyu toz bulunan flakona bastıktan sonra çalkalamadan karışmasını bekleyin kullanıma hazır hale gelecektir.İnsülin iğnesinde her 20iu 200mcg yapmaktadır.
  • Hgh Fragment: 2ml steril suyu toz bulunan flakona bastıktan sonra çalkalamadan karışmasını bekleyin kullanıma hazır hale gelecektir.İnsülin iğnesinde her 20iu 200mcg yapmaktadır.
  • İnsülin iğnesinde detaylı dozaj hesaplamasını görmek için bu siteyi kullanabilirsiniz ; https://www.peptides.org/peptide-dosage-calculator/

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Peptide Cutting Cycle

  • Brand: Nanox Peptid
  • Product Code: pyag63
  • Availability: In Stock
  • 3,500.00TL


Related Products

Vermomix Body Slim 2mg 1 Flakon (Fragment+Mod Grf)

Vermomix Body Slim 2mg 1 Flakon (Fragment+Mod Grf)

VERMOMİX PEPTİD BODY SLIM 2MG 1 FLAKON (FRAGMENT+MOD GRF DEFİNASYON MİX)Vermomix ürününün orjin..

175.00TL

Tags: peptid yağ yakıcı kür, peptid yağ yakım, yağ yakıcı peptid, fragment peptid kürü, peptid kürü, peptid kürü fiyat, peptid kürü satın al, peptid kürü sipariş, pepti yağ yakıcı